سخن روز /
.
بازدید جناب مهندس نیکبخت ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان از غرفه دائمی شماره یک عرضه مستقیم خرمای اتحادیه تعاونی روستایی استان
1400/02/12
بازدید جناب مهندس نیکبخت ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان از غرفه دائمی شماره یک عرضه مستقیم خرمای اتحادیه تعاونی روستایی استان 
💢 عصر امروز جناب مهندس نیکبخت به همراه معاونین،مسئول حراست سازمان تعاون روستایی و مدیرعامل اتحادیه در راستای حمایت از مصرف کنندگان در ماه مبارک رمضان و تداوم ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان زاهدانی از غرفه دائمی عرضه مستقیم خرما بازدید نمودند. 
💢 در این غرفه انواع خرمای مورد نیاز شهروندان با قیمت مصوب عرضه شده و قیمت محصول به جهت عرضه مستقیم بیست تا سی درصد ارزانتر از بازار می‌باشد. این امر باعث شده تا دخالت واسطه‌ها را در عرضه کالاها کاهش، و نظارت را بر قیمت کالاها افزایش یابد.
💢 در سال جاری در راستای تحقق بخشیدن به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی با حمایت های ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان و پیگیری های جناب آقای دکتر بامری مدیرکل تعاون روستایی استان و تیم همراه ایشان با عرضه مستقیم انواع محصولات خرمای استان در ماه مبارک رمضان در تهران و چند استان دیگر کشور سعی شده علاوه بر پاسداشت آداب و رسوم مربوط به ماه مبارک رمضان محصولات  باکیفیت به مردم عرضه شود.
تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal