سخن روز /
.
بازدید معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان سیستان و بلوچستان از غرفه دائمی عرضه مستقیم خرمای اتحادیه تعاونی روستایی استان .
1400/02/14
💢 بازدید معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان سیستان و بلوچستان از غرفه دائمی عرضه مستقیم خرمای اتحادیه تعاونی روستایی استان .
💢 در این دیدار حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین نجفی اظهار داشت: مجموعه تعاون روستایی با توجه به رسالت خود در مسیر کاهش آسیب ها و جرائم اجتماعی باید به‌گونه‌ای عمل نماید تا در بخش کشاورزی بیشترین بازده را برای کشاورزان و استان داشته باشد و موجبات اشتغالزایی برای افراد جویای کار و جوانان باشد. و مسئولین استانی باید برای مدیریت آن برنامه ریزی نمایند.
💢 در این دیدار که با همراهی معاونین، مسئول حراست سازمان و مدیران عامل اتحادیه و شرکت سوان انجام پذیرفت حاضرین ضمن گزارش عملکرد اظهار داشتند: در همین راستا و در جهت کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی استان با وجود امکانات و برنامه هایی مانند طرح روستا بازار تمام تلاش خود را خواهد کرد تا به سمت جامعه ای سالم حرکت کنیم.
💢  در پایان این دیدار معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان ضمن حمایت از برنامه‌های سازمان و قول مساعد برای برطرف کردن موانع قانونی و حقوقی پیش‌رو از زحمات مسئولین سازمان تعاون روستایی استان تقدیر نمودند
تعداد مشاهده خبر20 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:4 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal